Strony

niedziela, 12 sierpnia 2012

(Prawie) po urlopie.

Prawie, bo jutro jeszcze mam wolne :) Właśnie wróciłam. 1,5 tygodnia z daleka od cywilizacji (czyli internetu ;)). Teraz nadrabiam zaległości, mam nadzieję, że w tą noc uda mi się przeczytać cały zeszłotygodniowy internet ;) Więc na razie tylko zdjęcia z telefonu, żeby można było już mi zazdrościć, zanim dodam normalny, urlopowy post (żart). A taka niespodzianka czekała na mnie za oknem. Zadanie na dziś - nie zapomnieć zasłonić rolet w sypialni na noc!


6 komentarzy:

 1. Hahahahahahahaha :) Baba będzie miała z kim gadać :P a co to za rybka na talerzu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rybka to pyszny okoń, bo nie było już sielawy. A baba to już zaznajomiona z panami bardzo dobrze... tylko nie wiem czy oni z tego zadowoleni... ;)

   Usuń
 2. przepiękny widok ;)
  ale wiesz panowie robotnicy pewno przyjdą rano nie wyspani do pracy, umęczeni, a Ty chcesz im odebrać ta chwilę przyjemności popatrzenia na piękną kobietę zasłaniając okno ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh, no niestety dziś nie przyszli.... ;) a jutro już idę do pracy i wychodzę wcześniej niż panowie przychodzą, a to pech ;)

   Usuń
 3. U remonty widzę! a panowie majstry to lubią płatać figle, więc uważaj tam na nich :)
  I już nie mogę się doczekać urlopowego posta :) (którego sama nie mogę sklecić u siebie ;p eh to wakacyjne lenistwo ;p)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, ci moi są bardzo zabawowi, już remontowali klatkę schodową ;) A post właśnie "się robi". W takim razie czekam na Twój!! ;)

   Usuń